Vestuvių vedėjai: kaip išsirinkti?

Vestuvių vedėjas yra vienas svarbiausių asmenų šioje šventėje, juk būtent jis linksmina publiką, smagiais žaidimais paįvairina vakarą. Tačiau reikia pastebėti, kad šiandien vestuvių vedėjai sudaro kur kas didesnę pasiūlą nei anksčiau, tad natūralu, jog tie, kurie ieško vedėjo savo šventei, gali susidurti su savotiška problema – nežinoti, kurį vedėją pasirinkti. Norite, kad būtų lengviau? Skirkite kelias minutes šiam straipsniui.

Bene vienas svarbiausių patarimų, į kurį vertėtų atkreipti dėmesį norint, kad išsirinkti vestuvių vedėją būtų lengviau, yra toks: nustatykite tam tikrus, jums svarbius kriterijus, ir rinkitės tik tokį specialistą, kuris juos atitinka. Pavyzdžiui, jei jums yra svarbi šios paslaugos kaina, nes norite tilpti į jau numatyto dydžio biudžetą, nustatykite, kiek galite sau leisti mokėti ir rinkitės tik iš tų specialistų, kurie pateisina jūsų lūkesčius kainos atžvilgiu.

Arba kitas pavyzdys: esate įsitikinę, jog paslauga kokybiškai gali būti suteikta tik tuo atveju, jei specialistas turi daug patirties? Tokiu atveju būtinai pasidomėkite, kurie vestuvių vedėjai daug metų dirba šį darbą, o vestuves, kuriose atliko vedėjo vaidmenį, skaičiuoja šimtais. Ir vienu, ir kitu atveju, atsižvelgiant į tam tikrus kriterijus, pasiūla gerokai sumažės, tad išsirinkti vedėją savo šventei bus žymiai lengviau. Maža to, tokiu būdu būsite tikri, kad pasirinkimas atitinka jūsų lūkesčius.
Dar vienas patarimas skamba taip – tiesiog bendraukite. Tiesa, į šį trumpą patarimą telpa kelios prasmės. Viena iš jų – šiuo klausimu bendraukite su kuo platesniu ratu žmonių. Labai tikėtina, jog iš didelio būrio, atsiras žmogus, galintis jums rekomenduoti savo darbą puikiai atliekantį vestuvių vedėją.

Kita šio patarimo pusė yra ta, jog turėtumėte nepraleisti progos pabendrauti ir su vestuvių vedėjais: interneto ar spaudos pagalba išsirinkite keletą jus labiausiai dominančių skelbimų, o su jų autoriais (vestuvių vedėjais), raskite progą pabendrauti (jei ne gyvai, taip bent telefonu ar internetu). Garantuojame, pokalbiai, kurių metu turėsite galimybę pabendrauti su vestuvių vedėju ir sužinoti atsakymus į konkrečius klausimus, gerokai palengvins sprendimo priėmimą.

Prezervatyvų rinkiniai

Mėgstate mylėtis atsakingai ir sekso metu naudojate kontraceptines priemones? Jei taip, turbūt ne kartą galvojote, kokie prezervatyvai labiausiai tinkami būtent jums. Kaip žinia, jie gali skirtis ne tik dydžiu, tačiau ir savo savybėmis. Ieškant labiausiai tinkamų visuomet galima išbandyti internetinėse parduotuvėse siūlomus prezervatyvų rinkinius, kuriuose jau būna supakuotų skirtingų gamintojų ir panašių savybių (ar dydžių) įvairių sargių. Pačius populiariausius rinkinius galima šiek tiek smulkiau aprašyti.

Pats žinomiausias ne tik mūsų šalyje, bet ir visame pasaulyje, tai Durex rinkinys. Tokiame rinkinyje visuomet rasite pačią populiariausią šio gamintojo produkciją: Elite, Extra Safe, Glyder Ambassador ir daugelį kitų. Tai puikus pasiūlymas, kurie tiesiog negali be Durex produkcijos.
Populiarumu Durex ne mažiau nusileidžia stimuliuojančių rinkinys. Šis itin mėgstamas merginų, kadangi tokios rūšies prezervatyvai skirti papildomiems įspūdžiams būtent dailiosios lyties atstovėms. Papildomi ranteliai ir taškeliai ant paviršiaus paliks nepamirštamų įspūdžių joms sekso metu.
Saugiausių rinkinys skirtas poroms, kurios praktikuoja analinį seksą arba linkusios jaustis užtikrintos dėl saugumo. Tiesa, tas užtikrintumas labiau simbolinis, kadangi nepriklausomai nuo jų storumo ar plonumo sargiai yra vienodai patikimi. Tiesiog storesnė guma psichologiškai labiau nuramina.

Prezervatyvų be latekso rinkinyje galima rasti šiuolaikiškiausius prezervatyvus. Jie pagaminti ne iš įprasto latekso, bet poliizopreno. Būtent jis sekso metu užtikrina švelnumą ir elastingumą. Tarkim, pabandžius Mates Skyn ar Durex RealFeel tikrai nebenorėsite mylėtis su kitais. Jie mylintis tiesiog nejaučiami!

Jei bent šiek tiek kenčiate dėl ankstyvos ejakuliacijos arba tiesiog norite aistringomis akimirkomis mėgautis ilgiau, rinkitės uždelsiančius. Jie sutepti specialiu tepalu, kuris mažina jautrumą, o dėl to vyrui nutolinamas tas lemtingas momentas.

Dar viena merginų svajonė – kvepiančių rinkinys. Bandant šio rinkinio produkciją galima mėgautis neatrastais kvapais, aromatais bei įspūdžiais. Šiuos rinkinius dažniausiai renkasi poros, kurios nori paįvairinti savo seksualinį gyvenimą.

Vis dėlto, jei visiškai nenusprendžiate kokio gamintojo, rūšies ar savybių prezervatyvų norite, dažna internetinė parduotuvė gali pasiūlyti visiškai bet kokių rinkinį. Tai reiškia, kad gausite pasirinktą kiekį produkcijos, pasižyminčia įvairiomis savybėmis bei skirtingų gamintojų. Tokiu būdu galbūt atrasite pačius mėgstamiausius ir žinosite, kokius norite išmėginti.
Internetinėse prezervatyvų parduotuvėse siūlomi prezervatyvų rinkiniai – puiki išeitis vis dar neapsisprendusiems, kokie prezervatyvai jiems labiausiai tinkami. Rinkitės pagal gamintoją, skonį ar dydį ir liksite nustebinti pasiūlos įvairove.

Vestuvių planuotoja: ar tu sutverta tokiai specialybei?

Kai kurios profesijos iš pažiūros atrodo labai lengvos, automatiškai atnešančios pinigus bei pripažinimą. Daugelis tokius apibūdinimus vartotų kalbėdami ir apie vestuvių planuotojos darbą – dar jauną, bet sparčiai populiarėjančią specialybę. Taip, akmenų nešioti ar kaminų valyti nereikia, bet ar iš tiesų viskas taip gražu ir paprasta? Ar bet kas gali dirbti šioje srityje?

Pateiksime atsakymų į keletą su šia specialybe susijusių klausimų. O jūs bandykite sau atsakyti, ar įsivaizduojate save vestuvių planuotojos vaidmenyje?

Dirbant svarbiau asmeninės savybės ar praktikuojantis įgyti gebėjimai?

Vestuvių planuotoja turi pasižymėti ir tam tikromis asmeninėmis savybėmis, bet patirtis ir praktika taip pat vaidina svarbų vaidmenį. Organizuotumas, atsakomybė, komunikabilumas, atkaklumas, empatija, derybiniai sugebėjimai – viso to ir dar daugiau darbas reikalauja kiekvieną dieną. Kai kas šiomis savybėmis yra apdovanotas iš prigimties, tačiau dar nereiškia, jog jau automatiškai yra sutvertas renginių organizavimui. Tokią pačią svarbia vietą (o gal net didesnę) atlieka praktika, kurios metu stebi pačius netikėčiausius įvykių posūkius, ieškai jų sprendimo būdų bei kaupi gerąją patirtį ateičiai.

Ar tai darbas, reikalaujantis gero psichologinio pasiruošimo?

Pagal tam tikrus rizikos veiksnius vestuvių planuotojos specialybė patenka į…pavojingiausių profesijų sąrašą! Kiekviena diena žada gerą dozę streso: tenka nervintis, jog viskas, kas numatyta, vyktų pagal planą, ieškoti naujo fotografo vietoje susirgusiojo, bandyti įkalbinėti nuotaką, jog likus savaitei laiko nevertėtų keisti šventės temos…Taip, psichologinis pasiruošimas itin reikšmingas: reikia sugebėti ne tik pačiai nepasimesti stresinėse situacijose, bet ir pajėgti optimistiškai nuteikti šventės užsakovus.

Ar tai darbas, kuris negresia „persidirbimu“?

Yra tokių darbų, kuriuose, pasibaigus darbo dienai, užveri duris ir pamiršti visus rūpesčius iki kitos dienos. Vestuvių planuotoja tokios privilegijos neturi. Ir ne vien dėl „parduotų“ vasarų bei savaitgalių. Neretai su užsakovais taip artimai susibendraujama, jog apie juos nuoširdžiai mąstoma ir dieną, ir naktį.

Ar greit uždirbčiau milijoną?

Žinomos ir profesionalios vestuvių planuotojos uždarbiu nesiskundžia. Bet kelias iki to – tolimas.